Užpildykite užklausą

Apie mus

Lengvas ir paprastas būdas parduoti daužtus, nevažiuojančius, avarinės būklės automobilius ar kitas transporto priemones

Automobilių supirkimas
Mūsų komanda šioje srityje dirba jau net 10 m. visoje Lietuvoje. Mus domina visų modelių automobiliai, įvairios transporto priemonės. Brangiai superkame senas, daužtas, nevažiuojančias, neeksploatuojamas, naudotas ar angliško modelio transporto priemones. Jeigu norite atsikratyti ir brangiai parduoti seną automobilį, užpildykite užklausą ar susisiekite telefonu +370 614 91 111 ir mūsų komanda greitai susisieks su jumis. Atsakys į kylančius klausimus, pasiūlys geriausią kainą ir atvažiuos pasiimti jūsų transporto priemonės. Paprastas ir efektyvus pardavimas.

Kaip vyksta automobilių supirkimas?
Norite šiandien parduoti automobilį, susisiekite su mumis ir mes nupirksime jį. Mes perkame daužtas, neveikiančias, senas, neeksploatuojamas transporto priemones nepriklausomai nuo jų markės, modelio ar metų. Būdami savo srities profesionalais suprantame, kad kiekvieno kliento laikas yra labai svarbus ir noras parduoti kuo brangiau savo automobilį, todėl viską atliekame greitai ir pateikiame geriausią kainos variantą. Automobilių supirkimas vyksta greitai ir paprastai.
1. Pateikite užklausą internete arba susisiekite su mumis telefonu +370 614 91 111.
2. Pateikite transporto priemonės informaciją.
3. Mūsų komanda pateiks Jums pasiūlymą.
4. Sutikus — aptariame likusias detales ir sudarome sandorį.
5. Atvykstame į jūsų nurodytą vietą, pasiimame transporto priemonę, sutvarkome dokumentus ir iš karto atsiskaitome su Jumis.

альтернативный текст

Kokius automobilius superkame?
Mūsų komandą domina įvairių tipų ir markių automobiliai. Tai gali būti senos, naujos, naudotos, nevažiuojančios, daužtos, nebe eksploatuojamos, angliškos transporto priemonės.

Kodėl mes?
Jums tereikia susisiekti su mumis, susitarus visą kitą padarome mes tą pačią dieną! Sutvarkome dokumentus, atvažiuojame į jūsų nurodytą vietą, pasiimame transporto priemonę, iš karto atsiskaitome.

Per kiek laiko susisieksime su jumis?
Tą pačią dieną.

Per kiek laiko nupirksime jūsų automobilį?
Tą pačią dieną.

Kaip su mumis susisiekti?
Pateikti užklausą internete arba susisiekti telefonu +370 614 91 111.

Utilizavimas pagal ENTP pažymą
Jeigu turite nenaudojamą, netinkamą eksploatuoti, seną automobilį, kuris tik užima vietą, drąsiai kreipkitės į mus telefonu +370 614 91 111. Atvažiuojame į vietą su tralu ir iš karto pasiimame jūsų transporto priemonę. Padedame sutvarkyti automobilio utilizavimo dokumentus lengvai ir greitai. Išrašome oficialią ENTP (eksploatuoti netinkamos transporto priemonės) pažymą, su kuria galite pasinaudoti valstybės kompensacija įsigyti naujam elektromobiliui, paprastam dviračiui, elektriniam paspirtukui, dviračiui, mopedui ar motociklui, taip pat Vilniaus/ Kauno miesto metiniams bilietams.

Ar mes teikiame utilizavimo paslaugą pagal ENTP pažymą?
Taip. Mes galime nupirkti jūsų automobilį utilizavimui, pakonsultuoti, sutvarkyti dokumentus, atvykti pasiimti automobilio ir išduoti oficialią ENTP pažymą.

Veiksniai turintys įtakos transporto priemonės kainai

Automobilių pirkimo, pardavimo rinkoje esame daugiau nei dešimtmetį, todėl esame šios srities profesionalai. Stebime ir analizuojame Lietuvos automobilių rinkos pokyčius ir naujausiąs tendencijas. Daugeliui asmenų, kurie nėra taip artimai susipažinę su auto rinka gali atrodyti sunku ir sudėtinga parduoti sėkmingai bei pelningai automobilį be didesnių sunkumų. Tam tikros automobilių detalės gali atrodyti visiškai nereikšmingos ir bevertės automobilio savininkui, tačiau mums tai gali būti reikšmingas dalykas, kuris gali padidinti jūsų automobilio pardavimo kainą. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl verta rinktis patikimą automobilių supirkimo įmonę, kuri be vargo sutvarkys visus dokumentus, pasiūlys Jums geriausią rinkos kainą ir išsiveš Jūsų automobilį.

Į ką atsižvelgiama perkant automobilį:

альтернативный текст

1. Transpporto priemonės pagaminimo metus. Seni automobiliai parduodami sunkiau, dėl jų eksploatacinio nusidėvėjimo, susiduriama su sunkumais rasti naujas detales, kurios dažnu atveju būna brangios.

альтернативный текст

2. Automobilių paklausą. Atsižvelgiant į tuo metu vyraujančias automobilių paklausos tendencijas yra svarbus automobilio modelis ir markė.

альтернативный текст

3. Spalvą. Einamiausios spalvos yra standartinės — juodos, metalinės ir kt. Taip pat atkreiptinas dėmesys į automobilio dažų dangą, t.y. automobilio dažų sluoksnis rodo, ar automobilis buvo daužtas, surūdijęs ir dėl to dažytas.

альтернативный текст

4. Mechanizmų išvaizdą ir veikimą Techninę būklę, paslėptų ar akivaizdžių defekų buvimą.

альтернативный текст

5. Įrangą. Ar automobilis yra paprastos, standartinės komplektacijos, ar yra išskirtinis, turi papildomų privalumų.

Visi išvardinti veiksniai sumuojasi ir formuoją automobilio galimą kainą. Taupydami savo laiką ir norėdami pasiekti geriausią pardavimo rezultatą susisiekite su mūsų komanda užpildydami užklausą internetu arba telefonu +370 614 91 111 ir aptarsime visą informaciją susijusią su Jūsų automobiliu bei pasiūlysime Jums geriausią rinkos kainą.

2022 © All rights reserved.